9 kwietnia 2018

Doświadczona finansistka i seryjny przedsiębiorca. Połączenie umysłu rozsądnego inwestora i duszy ciekawskiego dziecka. Posiada ogromną wiedzę często z dziedzin nieznanych zwykłym śmiertelnikom. W adventoor.com odpowiedzialna za strategię i finansowanie. Kocha morze, żeglowanie i nurkowanie. Niepoprawna optymistka.

Po co powstał portal adventoor.com?

Zakładanie startupu to modna sprawa. A założenie takiego startupu, który rozwiąże problemy wielu osób, to wręcz ważna sprawa. A my, po co to robimy? Dlaczego w ogóle powstał portal adventoor.com?

Portal adventoor.com

Gdybym napisała, że adventoor.com powstał z pasji założycieli, to byłaby to jedna z najbardziej oklepanych fraz w startupowym świecie. Byłaby to też czysta prawda, ponieważ nasza pasja do sportu i podróżowania sięga daleko wstecz – do czasów, kiedy myśl o własnym startupie nawet nie zaprzątała nam głowy.

Jeszcze zanim w ogóle powstał team adventoor, każdy z nas, założycieli, był pasjonatem sportów outdoorowych. Moim żywiołem była i jest woda: żeglowałam i nurkowałam, ale też okazjonalnie wybierałam się na górskie wycieczki, spływy kajakiem, czy też rozgrywki na tenisowym korcie. Konrad wolne chwile także spędzał aktywnie i blisko natury: od zawsze czuł się świetnie w górach i na ściankach wspinaczkowych. Ja zabierałam moich znajomych na żagle, on organizował swoim przyjaciołom wspólne kilkudniowe wypady w góry, wycieczki rowerowe i wyprawy kajakowe. Oboje kiedyś marzyliśmy o własnym biurze podróży – ale po długich rozmowach stwierdziliśmy, że rynek ewidentnie potrzebuje czegoś innego… czegoś, z czego sami chętnie też byśmy regularnie korzystali.

Systemu, który umożliwi sprawną rezerwację outdoorowych aktywności.

I tak powstał pomysł na adventoor.

Portal adventoor.com

To nie jest tak, że nikt wcześniej nie pomyślał o tym, żeby jakoś zorganizować rynek aktywności sportowych. Wiedzieliśmy, że w różnych miastach powstają systemy rezerwacji kortów do tenisa czy squasha, a tysiące osób rezerwują sobie online zajęcia na siłowni. Ale nas korciło coś innego: ogarnięcie chaosu, jaki od lat panuje w rezerwacjach sportów outdoorowych.

Sami tego potrzebowaliśmy. Wiemy, jak uciążliwe jest nieraz dzwonienie do pięciu przystani, zanim wynajmie się sensowną żaglówkę. Wiemy, jak czasochłonne może być wyszukanie najlepszej oferty kursu nurkowego lub odpowiedniego instruktora narciarstwa w konkretnej miejscowości i konkretnym czasie. Wiemy, że czasem przystań kajakowa potrafi być niedaleko naszego miejsca wypoczynku, a mimo to wiedzą o niej tylko lokalni mieszkańcy, zaś turyści nie mają możliwości wcześniejszej rezerwacji sprzętu, bo najzwyczajniej nie mają się o tym skąd dowiedzieć.

A więc robimy to, aby było łatwiej. Nam i Wam. Ten portal się wam przyda, jeśli jesteście ciekawi świata, jeśli chcecie się ruszyć z kanapy po pracy i zamiast iść na siłownię, spróbować nurkowania albo wspinaczki. Adventoor.com przyda się wam także wtedy, gdy będziecie planować swój urlop, w pojedynkę, z przyjaciółmi czy też z rodziną – ponieważ umożliwi Wam wcześniejszą rezerwację atrakcji i późniejsze przyjście na gotowe.

To duże wyzwanie, więc trzymajcie za nas kciuki! A jednocześnie, polecajcie nam te ciekawe miejsca oraz firmy, które warto zamieścić i polecać na naszej stronie.

Wspólnie stwórzmy społeczność osób, które nie tylko kochają aktywność, ale także uwielbiają podróże, piękne krajobrazy, odkrywanie nowych miejsc… Które chcą czuć, że żyją 🙂

Link: https://adventoor.com

Zapraszamy do śledzenia rozwoju adventoor!

Polub profil adventoor na Facebooku!

Ostatnie artykuły

We left certainly one of my eyes watched and open as Alice, that has the greatest breasts of most of those, pulled Kira's head towards her upper body.

We left certainly one of my eyes watched and open as Alice, that has the greatest breasts of most of those, pulled Kira's head towards her upper body. We had been all experiencing these things that are new move at the same time, as well…

Online Play home Games

Over the internet on line casinos 've got looked after to present supporters any measure of fascinating advantages. Most people are frequently veryvisit this link nearly certainly thirstily longing for those obscurity regarding developing cash…

Why mature dating apps are coming of age

Why mature dating apps are coming of age Will be your brand brand brand new 12 months's quality to get real love? If that's the case, you may possibly very well be considering a dating application for your phone. Compliment of trailblazers…