9 kwietnia 2018

Doświadczona finansistka i seryjny przedsiębiorca. Połączenie umysłu rozsądnego inwestora i duszy ciekawskiego dziecka. Posiada ogromną wiedzę często z dziedzin nieznanych zwykłym śmiertelnikom. W adventoor.com odpowiedzialna za strategię i finansowanie. Kocha morze, żeglowanie i nurkowanie. Niepoprawna optymistka.

Po co powstał portal adventoor.com?

Zakładanie startupu to modna sprawa. A założenie takiego startupu, który rozwiąże problemy wielu osób, to wręcz ważna sprawa. A my, po co to robimy? Dlaczego w ogóle powstał portal adventoor.com?

Portal adventoor.com

Gdybym napisała, że adventoor.com powstał z pasji założycieli, to byłaby to jedna z najbardziej oklepanych fraz w startupowym świecie. Byłaby to też czysta prawda, ponieważ nasza pasja do sportu i podróżowania sięga daleko wstecz – do czasów, kiedy myśl o własnym startupie nawet nie zaprzątała nam głowy.

Jeszcze zanim w ogóle powstał team adventoor, każdy z nas, założycieli, był pasjonatem sportów outdoorowych. Moim żywiołem była i jest woda: żeglowałam i nurkowałam, ale też okazjonalnie wybierałam się na górskie wycieczki, spływy kajakiem, czy też rozgrywki na tenisowym korcie. Konrad wolne chwile także spędzał aktywnie i blisko natury: od zawsze czuł się świetnie w górach i na ściankach wspinaczkowych. Ja zabierałam moich znajomych na żagle, on organizował swoim przyjaciołom wspólne kilkudniowe wypady w góry, wycieczki rowerowe i wyprawy kajakowe. Oboje kiedyś marzyliśmy o własnym biurze podróży – ale po długich rozmowach stwierdziliśmy, że rynek ewidentnie potrzebuje czegoś innego… czegoś, z czego sami chętnie też byśmy regularnie korzystali.

Systemu, który umożliwi sprawną rezerwację outdoorowych aktywności.

I tak powstał pomysł na adventoor.

Portal adventoor.com

To nie jest tak, że nikt wcześniej nie pomyślał o tym, żeby jakoś zorganizować rynek aktywności sportowych. Wiedzieliśmy, że w różnych miastach powstają systemy rezerwacji kortów do tenisa czy squasha, a tysiące osób rezerwują sobie online zajęcia na siłowni. Ale nas korciło coś innego: ogarnięcie chaosu, jaki od lat panuje w rezerwacjach sportów outdoorowych.

Sami tego potrzebowaliśmy. Wiemy, jak uciążliwe jest nieraz dzwonienie do pięciu przystani, zanim wynajmie się sensowną żaglówkę. Wiemy, jak czasochłonne może być wyszukanie najlepszej oferty kursu nurkowego lub odpowiedniego instruktora narciarstwa w konkretnej miejscowości i konkretnym czasie. Wiemy, że czasem przystań kajakowa potrafi być niedaleko naszego miejsca wypoczynku, a mimo to wiedzą o niej tylko lokalni mieszkańcy, zaś turyści nie mają możliwości wcześniejszej rezerwacji sprzętu, bo najzwyczajniej nie mają się o tym skąd dowiedzieć.

A więc robimy to, aby było łatwiej. Nam i Wam. Ten portal się wam przyda, jeśli jesteście ciekawi świata, jeśli chcecie się ruszyć z kanapy po pracy i zamiast iść na siłownię, spróbować nurkowania albo wspinaczki. Adventoor.com przyda się wam także wtedy, gdy będziecie planować swój urlop, w pojedynkę, z przyjaciółmi czy też z rodziną – ponieważ umożliwi Wam wcześniejszą rezerwację atrakcji i późniejsze przyjście na gotowe.

To duże wyzwanie, więc trzymajcie za nas kciuki! A jednocześnie, polecajcie nam te ciekawe miejsca oraz firmy, które warto zamieścić i polecać na naszej stronie.

Wspólnie stwórzmy społeczność osób, które nie tylko kochają aktywność, ale także uwielbiają podróże, piękne krajobrazy, odkrywanie nowych miejsc… Które chcą czuć, że żyją 🙂

Link: https://adventoor.com

Zapraszamy do śledzenia rozwoju adventoor!

Polub profil adventoor na Facebooku!

Ostatnie artykuły

Kalifornia dla aktywnych podróżników

Kalifornia to raj dla aktywnych turystów. Od górskich szlaków, przez krótkie szlaki trekkingowe, aż po niesamowite trasy spacerowe i rowerowe wzdłuż oceanicznych klifów i niezliczone możliwości uprawiania sportów wodnych ... To miejsce jest nierozłącznie powiązane ze sportowym stylem życia.

fot. Wiktor Baron

Tajemniczy i nieodkryty Beskid Niski

Przestronne polany, górskie rzeki, drewniane cerkwie oraz opuszczone, poukrywane w lasach wioski. Beskid Niski to jeden z najbardziej tajemniczych i nieodkrytych regionów Polski.

SUP - a co to takiego?

SUP - czyli Stand Up Paddleboarding - to stosunkowo nowy sport wodny, który intensywnie rozwija się w Polsce od około 3 lat. W tym roku zdobył wiele serc aktywnych podróżników! Wydaje się, że sportów wodnych jest już naprawdę dużo na rynku (wakeboard, flyboard, kitesurfing, windsurfing, narty wodne, kajaki, rafting i wiele innych), jednak okazuje się, że nowości wciąż przyciągają miłośników wody.