21 maja 2019

Doświadczona finansistka i seryjny przedsiębiorca. Połączenie umysłu rozsądnego inwestora i duszy ciekawskiego dziecka. Posiada ogromną wiedzę często z dziedzin nieznanych zwykłym śmiertelnikom. W adventoor.com odpowiedzialna za strategię i finansowanie. Kocha morze, żeglowanie i nurkowanie. Niepoprawna optymistka.

Jesteś instruktorem sportu albo prowadzisz firmę w tej branży? To tekst dla Ciebie!

Wieczne zabieganie, a jednocześnie poczucie spełnienia. Dużo odpowiedzialności, ale i duża satysfakcja. Żonglowanie różnymi obowiązkami, a jednocześnie poczucie, że wykonuje się najwspanialszą pracę na świecie. Jeśli jesteś instruktorem sportowym, albo nawet masz już własną firmę w tej branży, to dobrze znasz te uczucia.  

 

 

Portal adventoor.com

„Ciężko jest lekko żyć” – to nie tylko tytuł paru piosenek, ale też słowa, którymi pół żartem, pół serio o swojej pracy mówią niektórzy moi znajomi, zawodowi żeglarze. Wiem, o czym mówią: sama w ciągu ponad dziesięciu ostatnich lat wielokrotnie bywałam skipperem na łódce. Nigdy jednak nie robiłam tego zawodowo – zawsze prowadzenie łódki było dla mnie dodatkowym zajęciem, odskocznią od życia w świecie finansów.

Tymczasem praca skippera na pełen etat (o ile tu w ogóle można mówić o jakimkolwiek „etacie”!), wcale nie jest bułką z masłem. Chociaż na zdjęciach wygląda spektakularnie – wiatr we włosach, skóra smagana słońcem, przepiękne widoki – to w rzeczywistości wiąże się ona z dużą odpowiedzialnością. Skipper to osoba, która nie tylko musi znać się na budowie łódki czy meteorologii, ale też umieć zgrać się ze swoją załogą. A jeśli jeszcze dodatkowo sama ten rejs organizuje, to dochodzi sporo papierkowej roboty w międzyczasie.

Branża żeglarska to tylko przykład, ale tak naprawdę praca instruktora czy specjalisty od jakiegokolwiek sportu często wygląda podobnie. Działanie w tej trudnej branży to zadanie dla prawdziwych pasjonatów. Ze swoich obserwacji widzę, że osoby, które prowadzą firmy z branży sportowej czy też są instruktorami jakiegoś sportu, często nie przejmują się żadnym work-life balance. Bo dla nich ich praca nie jest zajęciem jak każde inne – to jest coś, bez czego nie wyobrażają sobie życia! Bo po co chodzić w garniturze, skoro można pracować w skafandrze nurkowym, w kajaku czy też w stroju narciarskim?

Jeśli jesteś instruktorem sportowym lub prowadzisz firmę z tej branży, możliwe, że słyszałeś już o nas, czyli o adventoor.com. Tworzymy portal, który zrzesza właśnie takie osoby jak Ty. Naszym celem jest nie tylko promowanie sportu i zdrowego trybu życia, lecz także prezentacja ofert dotyczących aktywnego wypoczynku, zwłaszcza tego w outdoorze. Wiemy, że instruktorzy i osoby prowadzące firmy sportowe stoją w obliczu wielu wyzwań, które są specyficzne dla tej branży. A wiemy to, bo z naszymi dotychczasowymi Partnerami rozmawiamy na temat ich potrzeb.

Tak wygląda wyszukiwanie ofert nurkowych na adventoor.com

Sprawdź, czy poniższe problemy i wyzwania Cię dotyczą – a jeśli tak, to jak adventoor.com może w tym pomóc.

1. Twoich ofert nie można kupować online.

W dzisiejszych czasach obecność w internecie to wręcz obowiązek!
Dlaczego to tak ważne?

Po pierwsze, udostępniając swoje kursy czy wydarzenia do ich wygodnego, szybkiego nabycia w internecie otwierasz sobie drogę do klientów, którzy w inny sposób by do Ciebie nie dotarli.

Po drugie, tworzysz sobie dodatkowe źródło przychodów, które stają się bardziej przewidywalne i przejrzyste.

W adventoor.com możemy ułatwić Ci drogę do sprzedaży ofert online, ponieważ naszym partnerom udostępniamy kompletny, bezpłatny system rezerwacji, dopasowany do każdej branży sportowej! Wystarczy, że zainstalujesz specjalny widget na swojej stronie internetowej – i gotowe! Co ważne, pomagamy w procesie instalacji oraz umożliwiamy wybór widgeta w różnych wersjach kolorystycznych, aby jak najlepiej pasował do Twojej firmy i strony internetowej.

2. Nie masz pieniędzy na marketing, więc ograniczasz się do obecności w social mediach lub lokalnej promocji.

Portal adventoor.com dopiero rozwija swoją działalność, ale z tygodnia na tydzień docieramy do coraz większej liczby osób. Kto wie, może wśród nich są Twoi przyszli klienci? Może wśród nich są przedstawiciele spółek, które zlecą Tobie pomoc w organizacji dużego wyjazdu firmowego?

Weź pod uwagę, że obecność na naszym portalu jest całkowicie darmowa – dopiero gdy za naszym pośrednictwem klient kupi coś od Ciebie, my pobieramy drobną opłatę. Innymi słowy: my zarabiamy, jeśli Ty zarabiasz jeszcze więcej. A więc nam też zależy, aby Twój biznes radził sobie świetnie!

Prezentując swoją ofertę u nas, nic więc nie tracisz, a możesz zyskać nowych klientów. Nie tylko zyskujesz dodatkowe źródło przychodów, ale także poprawia się Twoja płynność finansowa, ponieważ rezerwujący dokonują płatności z góry. A więc pokaż swoją ofertę na adventoor.com – a jeśli z jakichkolwiek przyczyn Ci się znudzi, to zrezygnować możesz w każdej chwili.

3. Nie masz problemu ze znalezieniem klientów, ale w sezonie jesteś przepracowany/-a.

Nasi Partnerzy, czyli głównie instruktorzy i właściciele firm sportowych, uświadomili nam, że czasem ich największą zmorą nie jest wcale brak klientów, lecz ich… nadmiar! A dokładniej, przeplatające się okresy jednego i drugiego. W długi weekend majowy czy też w wakacje odbierają oni telefony z kajaka na Lubelszczyźnie, prowadzą zapisy na rejsy, jednocześnie sterując łódką w Chorwacji albo doradzają w sprawie sprzętu pomiędzy nurkowaniami z kursantami w Egipcie. W sezonie ich praca trwa niemal non-stop od wczesnego ranka do późnego wieczora. Ich notes jest pokreślony od zmian w rezerwacjach klientów – a dodatkowo, co chwilę pojawiają się spontanicznie inni klienci, którzy chcą wsiąść na kajak albo mieć pierwszą lekcję windsurfingu akurat w tym dokładnie momencie.  A co się dzieje w piękne, słoneczne dni robocze wiosną czy jesienią, gdy jest idealny czas na sporty outdoorowe bez tłumów i upałów? Ich kalendarze świecą pustkami – klientów jest jak na lekarstwo.

Jeśli prowadzisz firmę związaną ze sportami outdoorowymi, to prawdopodobnie wiesz, o czym piszę, a powyższe sytuacje nie są Ci obce. Nawet jeśli masz zróżnicowaną, letnią i zimową ofertę (kajaki + narty, rowery + narty, itd.), to i tak zdarzają Ci się momenty przestoju oraz momenty przepracowania. W adventoor.com chcemy ten problem rozwiązać, a przynajmniej go zminimalizować. Dzięki odgórnej rezerwacji w systemie, partnerzy mogą wpisać klientów do kalendarza z dużym wyprzedzeniem (a docelowo będą mieć wgląd do kalendarza online z wpisanymi rezerwacjami), a przy okazji mają oni możliwość swobodnych zmian w swoich ofertach, tworzenia ofert specjalnych podczas mniej popularnych dni, itd. Organizacja pracy staje się łatwiejsza z adventoor.com.

Kurs żeglarstwa w Gdyni? Klient znajdzie go szybko i intuicyjnie na adventoor.com!

4. Czujesz, że aby wybić się z ofertami, musisz konkurować ceną – a to jest frustrujące.

Polacy porównują ceny i liczą każdy grosz, prawda? Spotkałeś się już z tym, że ktoś wybrał ofertę konkurencji, bo była tańsza o kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych. Frustruje Cię to, bo wiesz, że jesteś od konkurencji lepszy – posiadasz nowszy sprzęt, w który przecież trzeba było zainwestować, masz bardziej doświadczonych instruktorów.

My, czyli założyciele i członkowie zespołu adventoor.com, znamy tę kwestię, bo wielokrotnie na własną rękę porównywaliśmy oferty. Często kierowaliśmy się wcale nie ceną, lecz rekomendacjami innych znajomych. I właśnie dlatego na adventoor.com pojawiła się możliwość oceny ofert przez użytkowników. Jeśli wykonujesz swoją pracę dobrze, to pozytywna opinia będzie pierwszym krokiem do przyciągnięcia nowych klientów.

Masz jeszcze inne problemy, o których tu nie napisałam? Jeśli tak, to napisz do nas na contact@adventoor.com! Każda rada z Twojej strony będzie dla nas niezwykle cenna – i weźmiemy ją pod uwagę w procesie rozwoju i udoskonalania adventoor.com!

Chcesz otrzymywać informacje o tym, jak rozwija się nasz projekt?

Polub profil adventoor na Facebooku!

Ostatnie artykuły

To learn more, begin to see the for over Profit guide, or check out check out QuickenLoans.org.

To learn more, begin to see the for over Profit guide, or check out check out QuickenLoans.org. Rehabbed & eager is really a partnership that is public-private renovate houses in Detroit communities, increase occupancy and buying rates…

We left certainly one of my eyes watched and open as Alice, that has the greatest breasts of most of those, pulled Kira's head towards her upper body.

We left certainly one of my eyes watched and open as Alice, that has the greatest breasts of most of those, pulled Kira's head towards her upper body. We had been all experiencing these things that are new move at the same time, as well…

Online Play home Games

Over the internet on line casinos 've got looked after to present supporters any measure of fascinating advantages. Most people are frequently veryvisit this link nearly certainly thirstily longing for those obscurity regarding developing cash…