2 stycznia 2019

Doświadczona finansistka i seryjny przedsiębiorca. Połączenie umysłu rozsądnego inwestora i duszy ciekawskiego dziecka. Posiada ogromną wiedzę często z dziedzin nieznanych zwykłym śmiertelnikom. W adventoor.com odpowiedzialna za strategię i finansowanie. Kocha morze, żeglowanie i nurkowanie. Niepoprawna optymistka.

2018 rok w adventoor – co się u nas wydarzyło?

2018 rok był w adventoor niezwykle intensywny! Rozpoczęliśmy współpracę z nowymi partnerami, uruchomiliśmy naszego bloga (którego właśnie czytacie), zorganizowaliśmy kilka sportowych eventów oraz byliśmy obecni w mediach. 

 

Początek nowego roku to idealna okazja do podsumowań. Team Adventoor nie jest tu wyjątkiem. W 2018 roku wiele się u nas działo: zintensyfikowaliśmy prace nad zapraszaniem do współpracy nowych partnerów, a jednocześnie rozpoczęliśmy nowe projekty.

W minionym roku nawiązaliśmy współpracę z wieloma nowymi partnerami – firmami reprezentującymi łącznie aż 17 dyscyplin sportowych i zlokalizowanymi w różnych regionach Polski.

Wraz z wybranymi partnerami, zorganizowaliśmy aktywne eventy w Warszawie i Krakowie. Te wydarzenia umożliwiły zapoznanie się z konkretną dyscypliną sportową osobom, które wcześniej nie miały z danym sportem do czynienia lub byli w nim początkujący.

Aktywne eventy sprawdziły się świetnie, dlatego mamy zamiar kontynuować tę tradycję w 2019 roku 🙂

W 2018 roku adventoor był także coraz lepiej widoczny w mediach. Napisali o nas m.in. Rzeczpospolita, Brief, Horeca Business Club, Pasazer.com, Tur-Info.pl oraz Wiadomości Turystyczne.

W 2018 roku patronowaliśmy kilku ciekawym wydarzeniom sportowym. Dla przykładu, pojawiliśmy się na trybunach boiska w czasie Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej!

Jeśli dotarliście tutaj, to zapewne wiecie, że w 2018 roku uruchomiliśmy także naszego adventoorowego bloga! Sport, Biznes, Podróże – to trzy kategorie tematów, które na nim poruszamy.


Co znajdziecie w dotychczasowych tekstach? Wywiady z inspirującymi sportowcami i podróżnikami, przydatne informacje na temat różnych dyscyplin sportowych oraz onkretną wiedzę, jak i gdzie zacząć swoją przygodę z danym sportem – i jak dążyć w nim do perfekcji. Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, to warto na naszego bloga regularnie zaglądać 🙂

Chcesz otrzymywać informacje o wywiadach z inspirującymi podróżnikami i sportowcami?

Polub profil adventoor na Facebooku!

Ostatnie artykuły

Portal adventoor.com

,

Jesteś instruktorem sportu albo prowadzisz firmę w tej branży? To tekst dla Ciebie!

Wieczne zabieganie, a jednocześnie poczucie spełnienia. Dużo odpowiedzialności, ale i duża satysfakcja. Żonglowanie różnymi obowiązkami, a jednocześnie poczucie, że wykonuje się najwspanialszą pracę na świecie. Jeśli jesteś instruktorem sportowym, albo nawet masz już własną firmę w tej branży, to dobrze znasz te uczucia.

Kajakiem po Bugu - co warto wiedzieć?

Bug – malownicza rzeka wijąca się na wschodniej granicy Polski – zachwyca dziewiczą przyrodą i intryguje swoją dzikością. O tym, jak spędzić niesamowite chwile nad Bugiem – w kajaku i poza nim – rozmawiamy z Markiem Pomietło, organizatorem spływów kajakowych oraz znawcą Lubelszczyzny.

Garnizon Modlin – intrygujące miejsce tuż pod Warszawą

Podwarszawska Twierdza Modlin do niedawna była miejscem znanym głównie pasjonatom historii. Teraz otwiera się na turystów, także tych uwielbiających aktywności sportowe. O to, jak spędzić tam ciekawie czas, spytaliśmy Sebastiana Sosińskiego, dyrektora obiektu Twierdza Modlin.