2 stycznia 2019

Doświadczona finansistka i seryjny przedsiębiorca. Połączenie umysłu rozsądnego inwestora i duszy ciekawskiego dziecka. Posiada ogromną wiedzę często z dziedzin nieznanych zwykłym śmiertelnikom. W adventoor.com odpowiedzialna za strategię i finansowanie. Kocha morze, żeglowanie i nurkowanie. Niepoprawna optymistka.

2018 rok w adventoor – co się u nas wydarzyło?

2018 rok był w adventoor niezwykle intensywny! Rozpoczęliśmy współpracę z nowymi partnerami, uruchomiliśmy naszego bloga (którego właśnie czytacie), zorganizowaliśmy kilka sportowych eventów oraz byliśmy obecni w mediach. 

 

Początek nowego roku to idealna okazja do podsumowań. Team Adventoor nie jest tu wyjątkiem. W 2018 roku wiele się u nas działo: zintensyfikowaliśmy prace nad zapraszaniem do współpracy nowych partnerów, a jednocześnie rozpoczęliśmy nowe projekty.

W minionym roku nawiązaliśmy współpracę z wieloma nowymi partnerami – firmami reprezentującymi łącznie aż 17 dyscyplin sportowych i zlokalizowanymi w różnych regionach Polski.

Wraz z wybranymi partnerami, zorganizowaliśmy aktywne eventy w Warszawie i Krakowie. Te wydarzenia umożliwiły zapoznanie się z konkretną dyscypliną sportową osobom, które wcześniej nie miały z danym sportem do czynienia lub byli w nim początkujący.

Aktywne eventy sprawdziły się świetnie, dlatego mamy zamiar kontynuować tę tradycję w 2019 roku 🙂

W 2018 roku adventoor był także coraz lepiej widoczny w mediach. Napisali o nas m.in. Rzeczpospolita, Brief, Horeca Business Club, Pasazer.com, Tur-Info.pl oraz Wiadomości Turystyczne.

W 2018 roku patronowaliśmy kilku ciekawym wydarzeniom sportowym. Dla przykładu, pojawiliśmy się na trybunach boiska w czasie Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej!

Jeśli dotarliście tutaj, to zapewne wiecie, że w 2018 roku uruchomiliśmy także naszego adventoorowego bloga! Sport, Biznes, Podróże – to trzy kategorie tematów, które na nim poruszamy.


Co znajdziecie w dotychczasowych tekstach? Wywiady z inspirującymi sportowcami i podróżnikami, przydatne informacje na temat różnych dyscyplin sportowych oraz onkretną wiedzę, jak i gdzie zacząć swoją przygodę z danym sportem – i jak dążyć w nim do perfekcji. Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, to warto na naszego bloga regularnie zaglądać 🙂

Chcesz otrzymywać informacje o wywiadach z inspirującymi podróżnikami i sportowcami?

Polub profil adventoor na Facebooku!

Ostatnie artykuły

Or maybe you are just now producing your coaching dream genuine.

For winning an essay contest you've got to read different article start notions, search about them through the world wide web and you'll get innumerable ideas. This enlightening article supplies the answers to a few queries about essay writing…

On the list of forensic research universities in Indiana can enable you to receive the information to return up with a job that may be thrilling in a variety of approaches.

Custom composing with BestWritingService is a straightforward and interesting tactic. Our knowledgeable employees is loaded with composing gurus. You deserve to find the optimum high quality custom composing, along with top quality services…

Greatest Credit Cards to Build Credit

Greatest Credit Cards to Build CreditWith over a million credit cards in the United States, finding the best credit card to construct credit is an increasing concern. There are many facets to take into consideration while hunting for the ideal…