2 stycznia 2019

Doświadczona finansistka i seryjny przedsiębiorca. Połączenie umysłu rozsądnego inwestora i duszy ciekawskiego dziecka. Posiada ogromną wiedzę często z dziedzin nieznanych zwykłym śmiertelnikom. W adventoor.com odpowiedzialna za strategię i finansowanie. Kocha morze, żeglowanie i nurkowanie. Niepoprawna optymistka.

2018 rok w adventoor – co się u nas wydarzyło?

2018 rok był w adventoor niezwykle intensywny! Rozpoczęliśmy współpracę z nowymi partnerami, uruchomiliśmy naszego bloga (którego właśnie czytacie), zorganizowaliśmy kilka sportowych eventów oraz byliśmy obecni w mediach. 

 

Początek nowego roku to idealna okazja do podsumowań. Team Adventoor nie jest tu wyjątkiem. W 2018 roku wiele się u nas działo: zintensyfikowaliśmy prace nad zapraszaniem do współpracy nowych partnerów, a jednocześnie rozpoczęliśmy nowe projekty.

W minionym roku nawiązaliśmy współpracę z wieloma nowymi partnerami – firmami reprezentującymi łącznie aż 17 dyscyplin sportowych i zlokalizowanymi w różnych regionach Polski.

Wraz z wybranymi partnerami, zorganizowaliśmy aktywne eventy w Warszawie i Krakowie. Te wydarzenia umożliwiły zapoznanie się z konkretną dyscypliną sportową osobom, które wcześniej nie miały z danym sportem do czynienia lub byli w nim początkujący.

Aktywne eventy sprawdziły się świetnie, dlatego mamy zamiar kontynuować tę tradycję w 2019 roku 🙂

W 2018 roku adventoor był także coraz lepiej widoczny w mediach. Napisali o nas m.in. Rzeczpospolita, Brief, Horeca Business Club, Pasazer.com, Tur-Info.pl oraz Wiadomości Turystyczne.

W 2018 roku patronowaliśmy kilku ciekawym wydarzeniom sportowym. Dla przykładu, pojawiliśmy się na trybunach boiska w czasie Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej!

Jeśli dotarliście tutaj, to zapewne wiecie, że w 2018 roku uruchomiliśmy także naszego adventoorowego bloga! Sport, Biznes, Podróże – to trzy kategorie tematów, które na nim poruszamy.


Co znajdziecie w dotychczasowych tekstach? Wywiady z inspirującymi sportowcami i podróżnikami, przydatne informacje na temat różnych dyscyplin sportowych oraz onkretną wiedzę, jak i gdzie zacząć swoją przygodę z danym sportem – i jak dążyć w nim do perfekcji. Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, to warto na naszego bloga regularnie zaglądać 🙂

Chcesz otrzymywać informacje o wywiadach z inspirującymi podróżnikami i sportowcami?

Polub profil adventoor na Facebooku!

Ostatnie artykuły

Kalifornia dla aktywnych podróżników

Kalifornia to raj dla aktywnych turystów. Od górskich szlaków, przez krótkie szlaki trekkingowe, aż po niesamowite trasy spacerowe i rowerowe wzdłuż oceanicznych klifów i niezliczone możliwości uprawiania sportów wodnych ... To miejsce jest nierozłącznie powiązane ze sportowym stylem życia.

fot. Wiktor Baron

Tajemniczy i nieodkryty Beskid Niski

Przestronne polany, górskie rzeki, drewniane cerkwie oraz opuszczone, poukrywane w lasach wioski. Beskid Niski to jeden z najbardziej tajemniczych i nieodkrytych regionów Polski.

SUP - a co to takiego?

SUP - czyli Stand Up Paddleboarding - to stosunkowo nowy sport wodny, który intensywnie rozwija się w Polsce od około 3 lat. W tym roku zdobył wiele serc aktywnych podróżników! Wydaje się, że sportów wodnych jest już naprawdę dużo na rynku (wakeboard, flyboard, kitesurfing, windsurfing, narty wodne, kajaki, rafting i wiele innych), jednak okazuje się, że nowości wciąż przyciągają miłośników wody.